04 Mart 2014

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan İki Defa Düşen Tutar

10/02/2014 tarihinde yapmış olduğum alışverişin tutarı 2 defa hesabımdan çekilmiş olup ilgili firmanın hesabına bankanız ile yaptığım görüşme neticesinde bir defa geçtiği tarafıma söylenmiştir. Konu ile ilgili 11 Şubat tarihinde dilekçe yazarak ücretin iadesi konusunda başvuruda bulundum. Karacabey şubesindeki arkadaşlarımız konu hakkında yardımcı olmalarına rağmen, genel müdürlükteki ilgili birim 20-25 gündür olayı çözememiş belkide incelememiştir.

Karacabey şubesindeki A** arkadaşımız 2-3 günde bir tarafıma konu ile ilgili bilgilendirme yapmakta olup kendisine yardımlarından dolayı teşekkür eder, genel müdürlükteki ilgili birim için şikayetimi bildirmek isterim.

Burak 80 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mart 2014

    Sayın Yetkili, 2327846 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön