03 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

01.07.2013 tarihinde gece Yapı Kredi Bankasında bulunan hesabıma 65 TL yatırdım. Bu para ile Superonline faturamı ödeyecektim. İlgili bankanın internet sitesine girdiğimde Telekom ödemesi yapılamadığı hatası üzerine bankanın müşteri hizmetlerini arayıp kendilerinden yardım talep ettim. Görüştüğüm yetkili gece ödeme yapılamadığını söyledi. Bunun üzerine bugün ödememi yapmak için siteye girdiğimde Yapı Kredi Bankası paramın 47 lirasını hesap işletim ücreti diye çekmiş. Paramın iadesini istiyorum.

Ali 135 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili; Yapıkredi bankasından bana gelen mail içeriği şöyledir; " Sayın ALİ ÇAVDAR, Öncelikle duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkındahesap numaranız veya T.C. kimlik numarası gibi bilgilerinizi iletmediğiniz için kayıtlı bilgilerinize ulaşılamamıştır.Bu bağlamda daha detaylı inceleme yapabilmek amacıyla telefon numaranız, şube adı, müşteri veya hesap numarası vb. bilgilerinizi www.yapikredi.com.tr den Bize Yazın bölümü veya 4440444 'ten iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. " -------------------------------------------------------------------------- Bu maile istinaden ilgili bankanın internet sitesi vasıtası ile istedikleri banka hesap numaramı ve telefon numaramı kendilerine bildirdim. Bildirim sonucu aşağıdadır. " Sayın ALİ.... Mesajınız Bankamıza ulaşmış ve 2383787 numara ve 15.08.2013 tarihi ile kayıtlarımıza alınmıştır Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Size en kısa süre içinde yanıt verilecektir. " Henüz bir sonuca ulaşılamamıştır. Saygılarımla.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, 1938876 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön