Yapı Kredi Bankası Hesabım Dondurulmuş!

Fuat Ö. |

''24.06.2016 tarihinde tarafıma gelen mesajda Tasfiye / Sınıflandırma '' nedeniyle hesabınızın kullanımı durdurulmuştur. Detaylı bilgi için şubenizle görüşebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası. İzmir -Bornova merkez şubeye maaş aldığım şubeye gittim. Tarafıma böyle bir durum görülmediği sorunun genel merkez tarafından kaynaklandığı açıklaması yapıldı.

Adı geçen bankaya icralık borcum bulunmaktadır. Ancak icra dairesi tarafından maaşımdan kesinti yapılmaktadır. Daha önce de hesabımdan kesinti yapılmış olup, başvurum sayesinde paramı geri aldım. Bankanın sık sık bu duruma düşürmesi beni sıkıntıya sokmaktadır. Yasal hakkım olarak bankanın maaş hesabıma müdahale etmesi yasal değildir. Bu durumun tekrarlanmaması için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  11:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.