06 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Her Sene Aidat Alıyor.

Her sene kart aidatı adı altında para kesiliyor. İtiraz ettiğimde geri iade ediyorlardı. Sonraki seneler içinde iade edeceklerini kartımı kullanmaya devam etmemi söylediler. Hatta kart aidatı olmayan bir kart daha yolladılar. Geçen ay kartıma yıllık aidat adı altında 70 TL bi tutar yansıtılmış arayıp itiraz ettiğimde her zamanki gibi hikayeler anlattılar.

Genel müdürlükten aradıklarında ise belli bir limit harcama yaptığımda bana paramın iade edileceğini söylediler. Yani paramı almak için yine para vermem gerekiyor nasıl bir zihniyet bu. 2 kredi ve sürekli aktif olan 2 kartımı kapattım ben 70 TL'den sizse bir müşterinizden oldunuz sizce hangimiz kaybetti. Hakkımı sonuna kadar arayacağımı da bilin.

Muhammet 253 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet07 Şubat 2015

    Az önce YKB müşteri temsilcisi tarafından arandım. Bana sözleşmede kart aidatının sözleşmede olduğunu ve benimde ona imza attığımı söyledi yani elimizde imzalı belgeniz var şikayet etmeyin paranızı iade etmeyeceğiz dedi. Peki sizin personeliniz bu kartı verirken kart aidatı yüzünden kredi kartı almak istemediğimizi belirttiğimizde siz aidat ücreti yansıtılınca arayıp itiraz edin biz iade yaparız diyen sizin personeliniz değil mi. Ve ayni şekil'dede itirazımıza karşılık siz kartınızı kapatmayın diyerek ücreti iade eden sizin personeliniz değil mi. Son olarak personeliniz kart ücreti iadesi için bankanın her sene yeni bir uygulama değiştirdiğini söyledi bu uygulamaları değiştirirken kime soruyorsunuz ya da kimi hangi müşterilerinizi bilgilendiriyorsunuz. Biz sizin uygulamalarınızı kabul etmek zorunda mıyız. Siz uygulama değiştirdiğiniz gün müşterilerinize bu günden itibaren kart ücreti ödemek istemiyorsanız şu uygulamamızı kabul etmeniz gerekir deseniz acaba kaç müşteriniz kalır. Sizde imzalı sözleşmem varsa önceki senelerde yapmış olduğumuz görüşmelerinde bana ücretimi nası iade ettiğinizin ses kayıtlarda var. Sizden resmi yollarla bu kayıtları talep edeceğim. Ayrıca sadece kart aidatı için değil çekmiş olduğum geçmiş dönem kredi içinde resmi makamlara başvuruda bulunacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön