30 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Hepsiburada.com World Puanları Yüklenmiyor!

25 aralık 2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan Yapı Kredi Bankası'nın kampanyası 512,78 tl harcamama istinaden hak ettiğim 16 ocak 2014 tarihine kadar yüklenmesi gereken 75 tl worldpuan halen yüklenmedi.

Müşteri temsilcilerini defalarca aradım sistem güncellemesinden dolayı uzadığını sabırlı olmamı istediler. 27 ocakta görüştüğüm temsilci böyle bir puan hakkım olduğunu yineleyerek konuyu genel merkeze bildireceğini 5 gün sonra aramamı söyledi.

Beyler bu konu atla deve değil ben bu harcamayı yapmış mıyım bu daha neyin beklemesi?Gerçekten orada bir yönetim sorunu var gibi geliyor eğer yönetemeyecekseniz ben yönetmeye talibim ve ciddiyim.

Böylesine iyi bir markayı aşağıya çekme hakkınız yok. Yeter!

Aytuğ 54 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön