01 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Hatalı Bilgilendirme Yaptı.

30/11/2014 tarihinde worldcard her bir otomatik ödeme talimatına 10 TL kampanyasına katılmak için mesaj attım. Daha sonra başvuru şekli aradım. Başvuru sadece telefon bankacılığıyla oluyormuş. Telefonla arayıp kredi kartımın şifresiyle bağlandım. 16:05 17:54 ve 12:06'da yaptığım görüşmelerde kredi kartımı telefon bankacılığına açtırmayı denedim.

ATM'den yapılacağını söylediler. ATM'ye gittim. Böyle bir menü yoktu. Ardından eve döndüm Yapı krediyi aradım. Bilgi verdi nasıl yapacağım konusunda. Yine ATM'ye gittim verdikleri bilgi yanlıştı. Bu kez ATM başından aradım Yapı Kredi'yi bu kez de yanlış bilgi vermediler ama nasıl yapacağını bulamadılar. Biz size bakıp dönelim dediler. Şikayetçiyim.

Ömer 279 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön