27 Eylül 2014

Yapı Kredi Bankası Harcama İtirazımla İlgilenmiyor.

Yapı Kredi Bankası visa kredi kartımdan periyodik olarak para çekilmiş. Benim bu işlemlerden yaklaşık 1 ay sonra haberim oldu. Hiçbir şekilde 3D olmadan ve bankamın uyarısı olmadığı için rahat bir şekilde kandırıldım. Bankaya harcama itirazında bulundum ancak onlar benden ilgili kandıran firma ile olan sözleşmemi istiyorlar. Bende dolayısıyla mal veya hizmet almadığım için sözleşme yok. Bu arada asgari tutarları da yatırmaya devam ettiğim için epey zor durumda kaldım.

Ali 726 Okunma

Cevaplar

 • Ali 02 Mart 2015

  Bankada bulunan hesabımı ve kredi kartını kapattım. Bilişim suçlarına başvuracağım. Tüketici mahkemesinden olumlu bir sonuç çıkmadı. Gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

 • Ali 10 Kasım 2014

  Tüketici mahkemesine başvurdum.Sonucu sizlerle paylaşırım.

 • Ali 03 Ekim 2014

  son telefon görüşmemizde yapıkredi bankası bu sorunla ilgilenmeyeceğini istediğim yere şikayet edceğini bildirdi.çaresizim.

 • Ali 27 Eylül 2014

  konuyla ilgili gelişmeleri paylaşacağımı bildirir iyi çalışmalar dilerim.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Eylül 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön