17 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Harcama İtirazıma Dönüş Yapılmadı!

Kredi kartımdan iki gün içerisinde yaklaşık 1500 liralık alışveriş yapılmış daha doğrusu online olarak internet, cep telefonu ve sabit telefon faturaları ödenmiş. Yıllardır kullandığım kartımdan harcamalarım aylık 300 lirayı geçmez, 500 liralık internet faturası ödediğim görülmemiştir. Her neyse benimle alakası olmayan iznim ve bilgim dışında yapılan bu harcamaları tesadüfen fark edip hemen 16.04.2015 tarihinde iptal ettirdim ve faks yoluyla harcama itirazı dilekçemi genel müdürlüğe yolladım. Bu harcamaları kimin yaptığının tespitini talep ettim ve bu borcu ödememin imkansız olduğunu, borcun dondurulması gerektiğini bildirdim. Bu konuda banka tarafından acil bilgilendirilmek istiyorum.

Nuray 262 Okunma

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 21/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Nisan 2015

  Merhaba Nuray Hanım, talebiniz değerlendirmeye alınmış olup, sonuçlandığında sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkürler.

 • Nuray21 Nisan 2015

  Hala tarafıma herhangi bir bilgi verilmedi. Şikayetim ilgili mercilere ulaştı mı, değerlendirmeye alındı mı hiçbir fikrim yok!

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön