30 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Harcama İtirazıma Cevap Alamıyorum!

Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartımdan E-Güney Beyaz Eşya İstanbul tr. isimli iş yerinden bilgim haricinde 2470.20 tl harcama yapılmış. Akabinde 2720 tl daha kullanılmak istenmiş fakat limit yetersiz olduğundan kullanılamamış.

Bununla ilgili bankaya harcama itiraz dilekçesi faksladım. (20.01.2014 günü) 27.01.2014 günü faksıma cevap vermediniz diye müşteri temsilcisini aradığımda faksımı aldınız mı diye ertesi gün aramadığım için sisiteme giriş yapılmadığı tarafıma söylendi.

28.01.2014 günü farklı zamanlarda 3 defa aynı dilekçeyi faksladım, müşteri temsilcilerini her aradığımda da farklı cevaplar aldım. Nihayetinde aynı gün sa: 20.30'da faksınız sisteme alındı dendi. Kurumun ilgisizliğinden, takipsizliğinden şikayetçiyim!

Nuray 216 Okunma

Cevaplar

  • Nuray15 Şubat 2014

    Harcama itirazımı doğru bulup,bana ödeme yaptırmadıkları için memnunum,fakat ilgisiz,müşteriyi hiçe sayan,donanımsız çağrı merkezi personelinden memnuniyetsizim....

  • Nuray30 Ocak 2014

    Sayın şikayetim var çalışanları.ilginiz için çok teşekkür ederim.Telefonla arayıp bir türlü sonuç alamadığım Yapı Kredi Bankası müşteri temsilcilerinden,sizin girişimleriniz sonucunda harcama itiraz dilekçemin hemen sonucu tarafıma ulaştırıldı,ve harcamanın iptali yapıldı.İlginize,çalışmalarınızdaki başarınıza tüm içtenliğimle teşekkür ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön