Yapı Kredi Bankası Harcama İtirazım Hala Cevap Bekliyorum!

Saha C. |

Ekstremde yer alan 23.10.2015 tarihinde yurt dışında yapmış olduğum üst üste gerçekleşen 3 harcamadan ikisinde hiçbir hizmet veya fatura elime geçmemiştir. Bu şikayetimi 26.10.2015 tarihinde yazılı olarak dilekçe ile bildirmeme rağmen tarafıma geri dönüş sağlanmadığı gibi dilekçe gönderdiğim tarihten 20 gün sonra tekrar aradığımda aynı dilekçe işlemini benden tekrar etmemi istemişlerdir. Tekrar ilettiğim bu dilekçenin üzerinden de 2 ay daha geçtiği halde hala hiç bir cevap bankadan tarafıma ulaştırılmış değildir. Telefondaki yetkili bana 3 gün içerisinde cevap vereceklerini söylese de 3 aydır harcama itirazım hakkında bir cevap beklemekteyim.
En kısa sürede geri dönüş yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saha C.
  24 Aralık
  10:21

  Kopyala yapıştır yaparak sorunum çözülmüyor sayın yetkili "Resmi Çözüm Kanalları"ndan ulaşmak size mümkün değil o yüzden bu kanalı tercih ettim. 06844101 müşteri numaramdır. Bana ulaşmanızı rica ederim.

 • 19 Aralık
  12:41

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.