10 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Harcama İtiraz Sonuçsuzluğu!

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımla Cointellectt firmasından coinminer cihazı siparişini 11 ve 19 Ocak'da sipariş verdim, ürün gelmeyince Şubat' da ve 10 Mart'ta bankaya itiraz dilekçesi verdim.
Ama ne yazık ki Yapı Kredi Bankası sürekli satış sözleşmesi istedi. Cointellectt uluslararası arası bir firması ve Türkiye' de de yüzlerce mağduru var ve bu yüzden diğer tüm bankalar harcama itirazları na iadeleri yaptı ama Yapı Kredi kart sahipleri maalesef olmayan sözleşme engeline takılarak mağdur olmakta.

İrfan 348 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön