25 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Haksız Yere Yasal Takip Başlattı.

Belirtmiş olduğum TC numarasına ait ek kart görülmektedir. Halbuki bu ek kart kişi tarafından alınmamıştır ve asıl kart sahibi borçlu olup kanuni takibe düştüğü için ek kart sahibi de kanuni takipte görünüyor. Biz bunu başka bankaya kredi başvurusu yaptığımızda öğreniyoruz. Yapılan görüşmeler neticesinde gerekli işlem yapıldı deniliyor, fakat hala merkez bankası tarafından kanuni takipte göründüğü bilgisine ulaşıyoruz. Belki banka merkez bankasına başvurun diyecek ama talepte bulunmadığımız ve biz teslim almadığımız kart yüzünden mağdursak Yapı Kredi Bankası 'da bir zahmet merkez bankasıyla görüşsün. Güncelleme hemen yapılsın.

Özgür 134 Okunma

Cevaplar

  • Özgür04 Mart 2014

    mail adresim [email protected] ve bu adrese şikayete istinaden mail gelmemiş üstelik bir gün geçmiş siz gönderdik diyeli!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mart 2014

    Sayın Yetkili, 2315539 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön