07 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Haksız Yere Aidat İstiyor.

Yapı Kredi Bankası'ndan almış olduğum 4****02 numaralı hiç kullanmadığım kart için mail'ime hesap özeti gönderildi. Gönderilen hesap özetinde yıllık aidat 70 TL borçlu çıkarmış banka beni. Ben bu kartı kullanmadığım halde bu sene yaşadığım ikinci sorun ya kendilerine göre meşe palamutu hesabı tanımlıyorlar, sonra iptal ediliyor, yada kullanılmayan karta 70 TL'lık kart aidat borcu çıkarılıyor. Bunun nasıl bir açıklaması olabilir?

Ben bu kartı istemediğim ve geçen sene de şikayet ettiğim halde halen kullanılmayan karta aidat borcu çıkarılıyor. Tahakkuk eden aidatın ve kullanılmayan kartın sizin aracılığınız ile söz konusu banka tarafından iptalini talep ediyorum.

Eda 94 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön