05 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Haksız Ücret Alıyor.

Yapı Kredi Bankası'ndan gelen mail ile stres oldum. Müşteri hizmetlerini aradım şubemize gidip sorun dedi. Bende bu basit bir bilgi 2+2 kaç eder bunu söyleyin dedim cevap vermedi. Yanlışlıkla 1000 TL gibi bir para çektiğim Yapı Kredi Bankası bana kaç kere 65 TL gibi rakamlarla saldırdı bir kaçını otomatik ödeme talimatı verip kurtardım. Onda da aylık olarak benden tahsil etti.

Kredi kartı ödeme masrafı adı altında şimdi de sabah gelen mesajı sizle paylaşıyorum eğer bu para çekilen kredinin parası ise gidip erkenden kapatayım zaten 8 ay falan kalmıştı. Rahatsız ettiklerini de Bimer'e kanıtlı olarak yazdım.

Alper 225 Okunma

Cevaplar

 • Alper 08 Mayıs 2015

  uzak durun

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 07/05/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Alper 05 Mayıs 2015

  Kredi kartını da iptal ettirdim haliyle otomatik ödemelerde iptal oldu. Otomatik mesajlarınızdan bşka bir şey gelmez ama millet okuyor okusun diye yazdımki bankanızı tanısın

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön