03 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Haksız Telafi Ücreti!

İş yerimizde yapı kredi bankasına ait world özellikli pos cihazını, firmamıza ait olmayan bayisi olduğumuz firmaya ait ve bizim hesabımıza bağlı olmayan pos cihazı ile aynı dönemde kullandığımız için sürekli world telafi ücreti adı altında ücret kesintisi yapıldı ve yapılmakta.

Konuyu yapı kredi bankası ilgili mercilerine iletmiş olmamıza rağmen mağduriyetimizin giderilmesi için hiçbir çalışma yapılmadığını üzülerek paylaşıyorum. Şubeden tarafımıza haklı olduğumuz iletildi ancak yapılan kesintileri geri alma şansımız olmadığı belirtilmekte. Haklısınız ama geri alamıyorsunuz.

Onur 772 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön