04 Mayıs 2016

Yapı Kredi Bankası Haksız Para Talebi ve Hukuk Bürosunun Tacizleri!

Yıllar önce bankadan bütün borcumu ödeyip kapattırdığım kartım için 48 TL borç bakiyesi çıkarıldı. Daha önce de banka ile konuşup borcun yok denildi. Ancak şu an 0216 572 43 51 no.lu hattan Aylin Önsoy Hukuk Bürosu denen bir yerden günde yaklaşık 50 kere aranıp, üzerime kayıtlı bütün hatlara mesaj atılarak resmen taciz ediliyorum. Arayıp konuşmama rağmen aramayacağız denilmesine rağmen sadece 5 dakika sonra arama gelmektedir.

Hem haksız borç hem de 48 TL hem de gece gündüz taciz şeklinde telefonlar! İnsanlardan resmen haksız olarak para almak için tacizci bir hukuk bürosuyla anlaşmaya gidilmiş, kurtuluş yolu olarak da ödeme yapmanız gerekiyor. Yoksa gece gündüz demeden günde 50-60 arama yapabiliyorlar.

Seher 433 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön