04 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Haksız Kredi Kartı Aidatı!

Zeytinburnu şubesinden maaş hesabıma bağlı açılmış 2 tane kredi kartı bulunmaktadır. Bunların biri Worldcard ve diğeri ise Taksitçi karttır. Başvurduğum sırada her iki kart için de aidat ücreti olmayacağı söylenmişti. Buna istinaden hiç istemediğim halde orada bulunan banka görevlisinin ısrarıyla Taksitçi kart da verildi.

Taksitçi kartı hiç kullanmadım şifresini dahi belirlemedim. Bunlara rağmen şu an her iki karta da 60'ar lira olmak üzere toplamda 120 TL ücret gelmiştir. Bankaya aradım fakat bir sonuç alamadım. Sizin için buradayıza mesaj attım, faks yoluyla dilekçe gönderdim ama cevap alamadım. En son çare olarak tüketici hakları mahkemesine başvurmayı düşünüyorum.

Fatma 42 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön