15 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Haksız Komisyon Alımı!

Şikayetimi ilettiğim Yapı kredi bankası incelemeler başlatılıyor.Gerekli dönüş yapılacaktır şeklinde cevap yazmıştır.1 ay oldu ama hala bir cevap yok.Bu şekilde olayı geçiştirip haksız yere Unicredit atmlerinden her para çekişimde (Unicredit anlaşmalı oldukları halde ) kestikleri komisyon ücretlerini bana geri yatırmıyorlar.

Aynı saat ve aynı atmden aynı miktarda para çeken yapı kredi müşterisi kız arkadaşımdan komisyon alınmayıp benden alınması sorunun Y.k den kaynaklandığını gösteriyor.Bu durumu ispat edebileceğimi söyleyip,Bursa uludağ üni şubesi Bireysel M.H yetkiliside hatanın Y.K olduğunu söylediği halde incelemeler yapılacak deyip paramı geri ödemiyorlar.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön