23 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Yapı Kredi Bankası Çayırova şubesi ve hesabın bulunduğu Bilkent Şube ile görüşmeme rağmen, çözüme ulaşmayan haksız hesap işletim ücreti kesintisinden oldukça rahatsızım. İlgili hesap üniversite burslarım için açılmış olup, şu anda bankanın bağlı bulundu KOÇ Holding ailesinin bir başka şirketi olan Arçelik'te maaş hesabı olarak kullanılmasına rağmen; tarafımdan 50 TL'lik ücret alınmıştır.

TC Konak Kay. Tük. Sor. Hakem Heyeti 2012/1722 karar numaralı hükmü başta olmak üzere bankaların hesap işletim ücreti adı altında almış oldukları bu ücretlerin haksız olduğuna dair bir çok karar olmasına rağmen; tarafımdan alınan bu ücretin iadesini talep etmekteyim . Aksi takdirde hukuki yollara başvuracağım.

Cem 86 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2027046 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön