Yapı Kredi Bankası Haksız Bloke!

Mehmet Fatih D. |

Bankanızdan kullandığım kredi için ödeme zorluğu yaşadım ve yasal takibe alındım. Avukatınızla görüşerek ödeme planı yaptık ve avukatınız tarafından bankanıza bilgilendirme sağlandı. Ancak haciz işlemi başlamamasına rağmen maaş hesabım bankanızdan olduğu için paramı bloke ediyorsunuz! Size ödeme yapmak için çalıştığım şirketten avans çekiyorum paranın hepsini bloke ediyorsunuz! Sizden paramı çekip size ödeyemiyorum! Avukat bankaya mail attım bloke kaldırılsın diye cevap atmadılar diyor BDDK'ya tüketici haklarına her yere şikayet edeceğim sizi yasal olmayan şekilde haciz işlemi yapılmadan insanların paralarını alıkoyuyorsunuz.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Fatih D.
  21 Aralık
  16:50

  Gönderdiğiniz kanaldan alınan uyarı şu sekilde"mesajın bankanıza ulaşmasını. Daha sonra tekrar deneyiniz" ya faiz yemekten insanları sömürmekten başka derdiniz yok hırsızsiniz hırsız!

 • 21 Aralık
  14:22

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.