10 Mart 2014

Yapı Kredi Bankası Haksız Alınan Kredi Kartı Aidatı.

Yapı Kredi Bankası'nden 2013 yılı başında almış olduğum kredi kartımı bugün itibariyle kapatmak için Yapı Kredi Bankas müşteri hizmetlerini aradım, bu süre içinde kartıma şifre alınmamış ve kartımdan 1 tane bile işlem yapılmamıştır buna rağmen kredi kartı aidatını world puan ile ödemeyi taahhüt etmişsiniz bu yönde talebiniz var diye belirterek 60 tl kredi kartı aidatı istediler.

Şimdi soruyorum bir işlem bile yapılmayan, bir taahhüt verilmeyen kartta aidat adı altında milleti niye soymaya çalışıyorsunuz? Acilen yetkililer irtibata geçip kartımı iptal etsin aksi takdirde maddi manevi tazminat davası açacağım, ben world puanlarla ödensin diye bir talimat vermedim, öyle bir şeye imza atmadım!

Ali 76 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön