01 Haziran 2016

Yapı Kredi Bankası Haftalardır Gönderilemeyen Nuvo Kart...

Yaklaşık bir ay önce Yapı Kredi Bankası Nuvo kart'a başvuru yaptım aynı dönemde kredi kartı da talep ettim. Kredi kartları 2 gün içinde elime ulaştı, Nuvo kart ortalarda yok. Başvurudan sonra bir mesaj geldi kuryede diye ama sonra aradım hayır kartınız hazırlanıyor dediler, ciddi anlamda merak ediyorum gönderecekleri kart acaba altın varaklı filan mı gelecek 1 ayda hazırlanamadığı için özel bir şey olsa gerek. Bu görüşmenin dışında 2 defa telefonla 1 defa İnternet aracılı ile şikayetimi bildirdim, sürekli gaz alma modunda tamam halledeceğiz falan filan gibi cevaplar ayrıca telefona bakan operatörlerinde çok ehil kişiler olduğunu düşünmüyorum çünkü ben ısrar etmesem hazırlanıyor kart diyerek geçiştirecekler. Cuma gününe kadar kart elime geçmezse kredi kartları ve Nuvo hesabını tamamen kapatacağım müşteri odaklı çalışmayan kurumun peşinde koşacak halim yok. Arayıp saçmalamayın lütfen net cevap verin.

Halil 386 Okunma

Cevaplar

  • Halil01 Haziran 2016

    Sizin yeni hizmet modeli dediğiniz politikadan sonuca ulaşamadığım için buraya yazma gereği duydum. Sizin için önem teşkil etmiyorsa görmemezlikten gelebilirsiniz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön