04 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Hacettepe Şubesi Personeli Çok Kaba!

Hacettepe Üniversitesi maaş müşterisi olarak hesap açmak üzere Sıhhıye Hacettepe şubesine 19 Haziran'da gittim. İstemediğim halde esnek hesap ve Worldkart başvurusu da yapıldı. Daha doğrusu banka personeli bunları almamın zorunlu olduğunu söyledi. BunuİInternet şubesinde canlı destek üzerinden sorduğum zaman da böyle durumlar olabildiğinden bahsedildi.

Aynı tarihte (şube tarafından zorlanarak) imzaladığım kredi kart başvurusu ve esnek hesap başvurusu bu tarihten yaklaşık 1 buçuk ay sonra işleme konuldu. Sanıyorum şube personeli prim almak için kredi kartı almam gerekmediği halde böyle bir uygulamaya gitti (üstelik promosyon da verilmedi) ve halen kredi kartım gelmedi ve bu şubenin personelleri çok kaba.

Mutlu 282 Okunma

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

 • Mutlu 04 Eylül 2013

  Hacettepe şubesi personeli kabalığının yanı sıra çok yavaş işlem yapıyor. 6-7 kişi beklese bile tek banko çalışıyor ve işlem yapmak için 45 dakikadan fazla sıra beklediğim halde işlem yapamadan gittiğimi biliyorum hem de defalarca. Bununla da kalmayıp her müşteriye eşit davranmak yerine bazılarına daha yakın davranırken, bazılarını ise önemsememekte. Hatta sıra beklemeden işlem yapan müşteriler de var.

 • Mutlu 04 Eylül 2013

  Internet şubesindeki canlı desteğin ne amaçla konulduğunu da anlayabilmiş değilim. Zira herhangi bir şey sorduğum zaman ya cevap vermiyorlar, ya bilmiyorum diyorlar yada 444lü numaraya yönlendiriyorlar. Sanırım bu personelin görevi Internet şubesini nasıl kullanacağımızı öğretmek!

 • Mutlu 04 Eylül 2013

  Herhangi bir talepte bulunmadığım halde 2-3 defa adres değişikliği ve e-mail adresi değişikliği yapıldı. Yapılan bu değişiklikler ise tamamen gereksiz ve öveçler olarak kayıtlı aynı adresi beşevler olarak değiştirmek yada s02 ile biten mail adresimi 502 olarak güncellemek gibi komik durumlar. Böyle bir şeyi kim neden yaptı anlayabilmiş değilim. Hatta iş adresi olarak Hacettepe Üniversitesi sıhhıye şeklinde giriş yapılmış ve bu iletişim adresi olarak kayıt edilmiştir. Bu nedenle kurye adres yetersiz diyerek kart teslimatı yapamamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön