07 Ekim 2015

Yapı Kredi Bankası Habersizce Adıma Kredi Kartı Tanımlayıp Adresime Hesap Özeti Borcu Göndermiş.

Yapı Kredi Bankası aracığıyla şirket maaşımı bankadan para kart ile almaktayım, Yapı Kredi ile olan tek bağım budur. En azından ben öyle biliyordum birkaç saat öncesine kadar. Ancak eve geldiğimde Yapı Kredi'den gelen bir zarf olduğunu ve son ödeme tarihi 12 Ekim 2015 olan 76,00 TL tutarında "önceki dönem hesap özeti borcu" adı altında borç çıkarıldığını öğrendim.
Sorum ise şudur, hangi hakla, bana sorulmadan, onayım alınmadan adıma kredi kartı oluşturuluyor. Kredi kartı oluşturmaları yetmiyormuş gibi hangi hakla kabul dahi etmediğim bir kredi kartından adıma borç çıkarılıyor? Bu kadar kolay mı birinin emekle, ter dökerek kazandığı parayı almak? Lütfen bir an önce düzeltilsin.

Yusuf 233 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı10 Ekim 2015

    Müşteriye karşı ilgisiz davranmadiklari için teşekkür ederim.

  • Yusuf 10 Ekim 2015

    İlgili kişi ile iletişim sağladım ve kartın iptal edileceğini, haliyle ödeme yapmama gerek olmadığını söylediler. İlgileri için teşekkür ederim. Bu şikayetini dile getirmemı sağlayan şikayet var ailesine de ayrıca teşekkür ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön