04 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Habersiz Sigorta Yapıyor.

Yapı Kredi Bankası world gold kartını kullanmaktayım. Kartıma 5 aydır yapmadığım harcamaların ödemesi gözüküyor . Bununla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda 30 dakika kadar bekletilmeme rağmen müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum.

Bankaya gidip ekstramı ödemek için bankaya gittiğim de, banka yetkililerine bunu durumu izah ettiğimde; bizi alakadar etmiyor, müşteri hizmetlerine bir şekilde bağlanıp öğrenin denildi. Şimdi ise ekstram da haberim olmadan yapılmış bir hayat sigortası ve 120 TL yıllık kart ücreti mevcut. Artık ne yapacağımı şaşırdım.

Aysel 161 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2014

    Sayın Yetkili, 2381690 no'lu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan 'SİZİN İÇİN BURADAYIZ' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön