30 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Habersiz Konut Sigorta Poliçesi Düzenlemiş!

Yapı Kredi Bankası Ankara Organize Sanayi Şubesinden 2011 tarihinde çekmiş olduğum konut kredisini 2012 tarihinde kapatmama rağmen, 2013 ekim ayında olmayan kredime ve olmayan evime konut sigorta poliçesi üretilip ek hesabıma 180 tl borç yansıtılmıştır.

İlgili Şubeye 3 hafta önce gittim ve konuyu çözüp tarafıma bilgi vereceklerini beyan ettiler. Aradan geçen zaman içinde arayan soran olmadı ve sürekli tarafıma haksız yere yansıtılan borcun gecikmesi ile ilgili ilgili bankadan SMS gelmektedir.

2 haftadır Şubeye ulaşmaya çalışmaktayım fakat hiç kimse telefona cevap vermemektedir. İlgili bankanın umursamaz, ilgisiz lakayt tutumundan şikayetçiyim, çok acil tarafıma ulaşılmasını istiyorum.

Aytaç 45 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön