08 Aralık 2015

Yapı Kredi Bankası Habersiz Kesilen Hesap İşletim Ücretleri!

İnternet bankacılığı kullanıyorum Yapı Kredi Bankası'nın yolunu sadece ATM para çekme için kullanırım ama benden 61 TL hesap işletim ücreti almış bildirim yapmadan. Para çekme dışında işlem yapmadığım halde. 50 defa kredi satmak için arayan Yapı Kredi Bankası haberim ve onayım olmadan kendi kendine hesap işletim ücretini alması müşteri kaybına ve itibar zedelenmesine yol açacaktır.

Etik olmayan ticari durum Yapı Kredi Bankası ile ilişkimi gözden geçirip banka olarak hayal kırıklığı, kullandığım kredi kartı ve kullanmayı düşündüğüm kredinin tamamen iptal olmasına sebep olacaktır. Müşteri memnuniyeti adına derhal bu problemin çözülmesini talep ediyorum. Aksi takdirde çevremde dahi tavsiye etmeyeceğim.

Seda 86 Okunma

Cevaplar

  • Seda09 Aralık 2015

    Sadece bu şekilde cevap hiçbir çözüm yokkk!

  • Seda09 Aralık 2015

    Sadece bu şekilde cevap hiçbir çözüm yok!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön