02 Kasım 2016

Yapı Kredi Bankası Habersiz Hesabımdan Thgc Faiz Kesinti Adı Altında Ücret Tahsilatı Yaptı.

Alışveriş yapmak üzere markete gittim, hesabımda olan para kadar alışveriş yapmak istedim. Maaş kartımdan yetersiz bakiye uyarısı aldım. İnternet bankacılığı aracılığı ile maaş hesabımı kontrol ettiğimde toplamda 3 farklı tutar ile 25 TL kadar kesinti yapıldığını fark ettim. İlgili kesintinin "thgc faız kesintisi" adı ile yapıldığı bilgisine ulaştım. Müşteri hizmetlerini aradım ancak ulaşamadım. Kesilen miktarda değilim, markete mahcup oldum Yapı Kredi Bankası tarafımdan bilgim olmadan kesinti yapmıştır. Maaş müşterisi olmam sebebi ile tarafımızdan herhangi bir kesinti ücreti yansımamakta. İlgili bankadan tarafıma bu kesintinin neyin kesintisi olduğu yönünde bilgi verilmesini istiyorum.

Onur 2.002 Okunma

Cevaplar

  • Onur 02 Kasım 2016

    Bunlar da modern yalanlar, "en hızlı şekilde çözülebilmesi için 444 0 444 numarasını arayabilirsiniz" diyen arkadaşa soruyorum. Sen hiç 444 0 444 numarasını aradın mı? Doğru işlemi tuşlamak 10 dk ilgili kişiye ulaşmak 10 dakika çalışan insanlarız mesai saatlerinde sizi arayacak molamız yok. Tam arıyorsun bu sefer de mola bitiyor konuşmadan kapatıyorsunuz. Hem mağdur edin hem de utanmadan size ulaşmamızı bekleyin. Yazıklar olsun size! Sırf cevap vermek için cevap veriyorsunuz. Bu ne aymazlıktır! Markette rezil oluyorum bilgim olmayan bir kesinti sebebi ile bir de sizin kanalınızla size ulaşmam gerekiyor. Eğer müşteriyi memnun etmek istiyorsanız doğrudan işlem yapın, gözardı etmeyin. Diğer şikayetlere baktığımda da sorun çözülememiş, zaten böyle bir umudum yok ancak yalnızca nedenini öğrenmek istiyorum. Bu yazıyı okuyacağınıza inanmıyorum ancak aldığınız o para, yazmış olduğum şu şikayet kaydına, yoruma ayırdığım para haram olsun! Kefen paranız olsun. Aksini açıklayana kadar Sizin hırsız olduğunuzu düşünüyorum!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön