06 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Haber Vermeden Ücret Kesiyor!

Ticari işlemlerimde kullandığım yapıkredi bankası Samsun buğday pazarı şubesinde bulunan ticari hesabımdan kullanmış olduğum Ek Hesabından 52,82 tl kredi tahsis ücreti kestiler. Kredi alırken, almadan önce hiçbir şekilde bilgilendirme yapmayan Ankara Yapı Kredi ticari müşteri sorumlusu V** Hanım'ı aradığımda yapabilecek birşey olmadığını merkezin bunu yaptığını söylemiş ve kredi tahsis ve değerlendirme ücreti kesilmiştir. Şube müdürü ve müşteri yetkilisiyle görüştüğümde
banka politikası gereği olduğunu ve almak zorunda olduklarını tarafıma ilettiler. Bu konuda beni bilgilendirmeden bu kesintinin yapılması tam bir fiyaskodur.

Erdem 81 Okunma

Cevaplar

  • Erdem13 Nisan 2013

    Herkes görsün verilen cevaba bakınız. "çağrı merkezini arayın" ben direk bankaya gittim bankanın müdürü yapzacak birşey yok diyor siz telefonda ne çözüm sunacaksınız ? Şükürler Olsun ki yapı kredi ile alakalı herşeyimi kestim. Allah kimsenin yolunu bu bankaya düşürmesin. Siz siz olun sakın yapıkredi den kredi çekmeyin. kredi çekerken zaten dünyanın kesintisini yapıyorlar, ayrıca kredi öderken de envayi çeşit ödeme kesintisi yapıyorlar. aklı olan insan kesinlikle bu bankaya uğramaz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1728889 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön