31 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası Güvenliği Sağlayamayan Banka!

Yapı Kredi Bankası Adios kartımla 26.10.16 tarihinde yapılan bana ait olmayan işlemleri müşteri hizmetlerini arayarak bildirdim. Telefonda her şeyi halleden banka işlemleri şubeden yapabileceğimi söyledi. Şubeye gittim (Bursa Demirtaş Şb.) A**** hanım A*** beye ve oradan tekrar A**** hanıma 1 saatte bir dilekçe zor alındı ve incelenecekmiş. Tanıdığım 3 öğretmen arkadaş da 7000 TL, 1500 TL, 800 TL gibi şüpheli işlem var son 1 hafta içinde. Anlaşılan Yapı Kredi Bankası güvenliği sağlayamıyor ve hatayı kabul edip bir an önce müşterinin mağduriyetini de gidermiyor. Şubeye oraya buraya koşturuyor. Güvenliğini sağlayamayan ve basit bir iş için saatlerce oraya buraya müşterisini koşturan bankayı esefle kınıyorum. World kartınız varsa güvenliğimizi ve ekstrenizi mutlaka defalarca kere kontrol edin.

Servet 807 Okunma

Cevaplar

 • Servet 03 Kasım 2016

  Daha önce başvuru nda kartımda bilgim olmadan yapılan ödemeleri defalarca söylememe rağmen hiçbir surette muhatap bulamadığım. Sorunlarında kaynağı müşteriymiş muamelesi yapan. Ve ne yazık ki hiçbir surette ilgili muhatap bulunamayan banka. 1 haftadır şube savcılık koşturuyoruz. Bir Allah'ın kutuda geçmiş olsun sorununuzla ilgileneceğlz demedi. Eminim şimdi bu şikayeti görüp iletişim kaynaklarımız şunlar bunlar buradan ulaşım diye hakan kesen bir mail atacaklardır. Lütfen insanların paralarıyla ilgilendiğiniz kadar sorunlarıylada ilgilenin.

 • Servet 01 Kasım 2016

  İlgisiz banka sorun var çözüm yok... .

 • Servet 31 Ekim 2016

  Başvuru mu hem şubeden hem de o verdiğiniz numaradan yaptım. Ama verilen çözüm süresi 120 günü bulabilir diyor. Böyle bir çözüm anlayışı yok. O yüzden böyle bir arayışa girdik. Güvenliği sağlaması gereken banka ama uğraşan müşteri.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön