26 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Gönderilmeyen Kart ve Geç Gelen Ekstreler!

Uzun yıllardır kullandığım Yapı Kredi Bankasına ait kartlarımı belirli sebeplerden dolayı dondurma talebi ilettim. Fakat güvenlik prosedürleri nedeniyle kartların ancak gün sonuna kadar bloke altına alındığı, sonrasında iptal edildiği bilgisini aldım.

Bu süreç müşteri mağduriyetini başlatan noktadır. Yapı Kredi Bankasına ait kartlarımın yenilenmesi talebini verdiğim halde Yapı Kredi Bankası Adios kartım tarafıma hala ulaşmamıştır. Bununla birlikte bu karta ait ekstrem ise hesap kesim tarihinden 15 - 20 gün sonra geliyor. Sorumlu bankacılık anlayışı gereği kartın bir an önce yenilenmesi ve aylık kart ekstremin adresime tarihinden önce gönderilmesini talep ediyorum.

Ahmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön