19 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Gişede 1 Saat 10 Dakika İşlem!

18 -02-2013 tarihinde Kuşadası Yapı Kredi Bankasında kredi ödemesi yapmak için platin kartımla numaramı aldım başladım beklemeye buraya kadar her şey normal saat14. 13 saat 15. 20 başladım araştırmaya benden 40 dakika sonra gelen kişi işlem yapıyor diğer gişede 35 dakika sonr gelen işlem yapıyor gişedeki memurlara bunda bir gariplik var dedim.

1-2 memurr resmen saldırıya geçti. Yök efendim onun işlemi farklıymış falan ağız kalabalığı benim ricam numaratorde bir sıkıntı olduğu bu kadar beklemek normal değil. Dedikçe memur Yapı Krediye yakışmayan davranışta bulundu açıkçası . Bu kadar yetişiyoruz falan filan. sizlerden ricam bu tip memurların eğitime alıp pisiko testine almanızdır saygılarımla.

Ugur 28 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1640870 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön