08 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Gereksizce Sürekli Arıyor!

2 gün kredi kartı borcum geçmiş diye, 4440444 no.lu telefondan gün içinde 5 kez ve hatta hafta sonu sabahları aramalar oluyor. Ödeme yaptığım halde aranıyor. Kişilik haklarına bu kadar saygısızlık yapılması anlaşılır gibi değil. Yapı Kredi Bankasıyla herhangi bir münasebetim olmamasına karşın; bir şekilde numaramı listelerine ekleyip, gün aşırı ve hafta sonu aramalarının hiçbir açıklaması yok. Telefonumdan kara listeye aldım bundan sonra böyle terbiyesizlik yapamayacaksınız o ayrı.

Bunun adı bankacılık filan değil. Eğer insanları işteyken ve hafta sonu uyuyorken bile rahatsız etme hakkını kendinizde görüyorsanız, böyle bir bankacılık anlayışı olamaz. Sadece ve sadece yapı kredide bu saygısızlık var. Ve sizlerden nefret eder derecesine geldim. En kısa zamanda yapı kredi ile bütün ilişiğimi kesip bankanızın önünden dahi geçmeyeceğime sizi temin ederim. Bu saygısızlığı daha fazla kaldıramayacağım.

Vahit 56 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön