29 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Gecikme Bildirim Ücreti İsteniyor!

Yapı Kredi Bankası Pendik Şubesi'nden 2010 yılında bir WorldCard talebim olmuştu. Ben de bankacı olduğumdan kredi kartı yıllık üyelik aidatı ödemek istemediğimi beyan ettim ve kredi kartı bana gönderildi. Ancak bu beyanıma rağmen geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Temmuz 2013 ekstreme üyelik aidatı yansıtıldı.

Bu konudaki şikayetimi ve tutarın tarafıma iadesini istediğimi bankanın sitesinin "Bize Yazın" bölümünden yazdım. Ancak Ağustos 2013 ekstreme 60,- TL tutar iadesi yerine 6,- TL "Gecikme Bildirim Ücreti" yansıtıldığını gördüm. Yaptıkları bildirim yalnızca bir mailden ibaret ve bir mail dünyanın neresine olursa olsun "Ücretsiz" gönderiliyor. 66,- TL'nin iadesini ve kartın iptalini istiyorum.

Gökay 44 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön