01 Temmuz 2016

Yapı Kredi Bankası Geciken Ödeme Ve Duyarsızlık!

Hiç kart talep etmeme rağmen bana kart verelim deyip kart gönderildi. Fakat kullanmadığım halde toplamda 5000 TL zarara uğratıldım. Nisan ayında fark ettim. Siber suçlara gittim usulsüzlük yapılan firmadan öğrendim ki tüm zararları karşılamış. Fakat Yapı Kredi Bankası Nisan ayından beri bu paranın geri dönüşünü yapmadı.

Kart iptal yeni kart göndermedi. Her şeyin üstüne bir de 0.40 kuruş borcunuz var deyip etik olmayan şekilde sinir sistemimi bozdu. Dava açmaya hazırlanıyorum maddi manevi tazminleri istemek için. Tele bankacılığında saatlerce bekletilip sorunuma cevap alamıyorum.

Mehmet 561 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön