24 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Gaziantep Karagöz Şubesinde Muhatap Bulamıyorum!

Çok eski bir ykb müşterisi olarak Karagöz şubesindeki vurdumduymazlıkla ilgisizliği, şahsıma uygulandığında farkına vardım. Call hattını aradığımızda şubenize yönlendiriliyorsunuz ancak şubeye gittiğinizde yada aradığınızda sorununuzu çözecek muhataba erişemiyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğüne bile daha kolay ulaşırken Karagöz Şube çalışanları erişilmez oldu. Bunun gibi nedenlerden dolayı bu bankayla olan tüm ilişkilerime Karagöz şubesinin bu tutumundan dolayı son vermek için kullandığım pos cihazını, adios kart, bussınes kart, platinum kartları da iptal edip artık Yapı Kredi Bankasınınn önünden bile geçmeyeceğim. Birçok şikayetimiz olmasına rağmen çözülmedi,konut kredimi bile sizden almıştım.

Mehmet 60 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön