01 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Fazla Yatırılan Paranın İadesi!

Yapı Kredi Bankasından kullanmış olduğum yaklaşık 10 senelik kredi kartımı ihtiyacım kalmadığı için iptal ettirdim. Müşteri hizmetleri ile görüşüp ödenecek erken kapama tutarını teyit edip bankaya yatırdım. Sonuç olarak 382 TL' lik fazla bir rakam yatırılmış.

Bende bu paranın iadesini talep ettim.Karşılığında eğer yapı kredi bankasındaki hesabıma havale edecekler ise 35 TL isme havale edilecek ise 52 TL gibi bir rakam istediler.Bankalar arası eft nin internette 2.5 TL gibi havale ise 1.5 TL gibi olduğu bu durumda,tamamen isteğim dışı alınan paranın iadesi için istenen bu rakamları çok abartılı buluyorum. Bir şekilde para iadesi yapmayı kabul ettikleri içinde sevindim açıkçası.

Burak 56 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön