Yapı Kredi Bankası Fazla Para Aldı!

Selda K. |

14.06.2015 - 18:20'de Çalık Elektrik için fatura ödemesi yaptım. Fatura tutarım 31,21 TL idi. ATM, eye 100 TL verdim bana para üstü olarak 8,80 TL verilmesi gerekirken 6,80 TL verildi karşımda bir insan olmadığı içinde eksik verdiniz diyemedim.

Yıllardır ATM'den fatura yatıyorum ilk defa başıma böyle bir şey geldi ATM'nin bana verdiği fişte para üstü tam görünmesine rağmen gerçekte eksik para verildi. Ve bunu kanıtlayacak elimde hiçbir delilim yok bu yüzden hiçbir şey yapamayacağıma eminim ama...

Benim istediğim insanları saf yerine koyduğunuzu sanmayın ve bunu okuyan insanlarda görsünler ki kim nasıl hizmet veriyor ona göre davransınlar. Yapı Kredi Bankası benim için bitmiştir.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM İşlem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda K.
  29 Haziran
  20:19

  Beni aramışsınız ama ulaşamamışsınız çalıştığım iş yerinde telefon yasak... Sadece saat birde yemek molasında açabiliyoruz. Keşke Email adresime aradık ulaşamadık yerine ayrıntılı bir şekilde anlatsaydınız durumu...

 • 29 Haziran
  17:35

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 29/06/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 22 Haziran
  12:45

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

 • Selda K.
  21 Haziran
  15:07

  Bir yanlışlık olmuş fatura tutarım 31,20 TL idi