29 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Faizin Haricinde Para Kesiliyor!

Yapı kredi bankasında bulunan kredili mevduat hesabımdan ötürü alınan faizin haricinde dört ayda bir 400.- Tl. civarında ayriyeten para kesiliyor şubeyi aradığımda bunun şube insiyatifinde olmadığını genel müdürlüğü ilgilendirdiği ve şikayet dilekçesi yazmam gerektiğini söylediler.

İsmail 140 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 08 Nisan 2013

    Referans No: 2088874Yapı kredi bankasında bulunan kredili mevduat hesabımdan ötürü alınan faizin haricinde dört ayda bir 400.- Tl. civarında ayriyeten para kesiliyor şubeyi aradığımda bunun şube insiyatifinde olmadığını genel müdürlüğü ilgilendirdiği ve şikayet dilekçesi yazmam gerektiğini söylediler. 1713960 no.lu şikayetime gelen beni kesinlikle tatmin etmeyen mantıklı bir açıklama ve üretemeyen firma cevabı: Sayın İSMAİL DÖNMEZ, Yapı Kredi web sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Eleştiri, görüş ve önerileriniz bankamız hizmet kalitesinin arttırılmasına önemli katkılar sağlamakta olup, öncelikle paylaşımlarınız ve bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle teşekkür ederiz. Bu vesileyle, yazınıza konu olan tutarın bankamız uygulaması gereği kendisine belli bir nakit ya da gayrinakit limit tesis edilmiş olan müşterilerimizden “kredi değerlendirme, tahsis ve istihbarat komisyonu” adı altında ve sadece 3 aylık devrelerde alınmakta olduğunu bildirmek isteriz. Sözkonusu bankamız uygulamasını anlayışla karşılamanız umuduyla bilgi edinmenizi rica ederiz. Her türlü öneri, soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi ve iyi ilişkilerimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Yapı Kredi Bankacılık Akademisi'nin siz değerli müşterilerimize sunduğu "Elektronik Ortamda Bankacılık Eğitimleri"ni gördünüz mü? Ulaşmak için lütfen tıklayınız. http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/egitim.aspx Tarih: 4/5/2013 6:26:36 PM Içerik: 1713960 - Yapı Kredi Bankası Faizin Haricinde Para Kesiliyor!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1713960 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön