27 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Fahiş Faiz Ücreti Yansıtmış!

15 yıldır bu kartı kullanmaktayım. Geçen ay son ödeme tarihinde borcumu yanlışlıkla diğer kartımın hesabına EFT yaptığımı iki gün sonrasında fark ettim. Hesap özeti geldiğinde bir baktım 27,5 TL faiz ücreti yansımış. Sürekli düzenli ödeme yapan bir müşteri olarak bu hatanın bu seferlik düzeltilmesini ve ücretin iadesini istiyorum.

Akın 135 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 30/06/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön