22 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Eylül 2013'ten Beri Bizi Mağdur Etmeyi Sürdürüyor!

Alacaklı olduğum çeki Yapı Kredi Bankası'na tahsil için götürdüğümde banka çekteki imzanın sahte olduğunu, imza atan kişinin yetkili olmadığını söyleyerek çekimin geçersiz olduğunu yazdı. Bende sahtekarlık ve ya dolandırıcılık olasılığından dolayı çekimi savcılığa götürdüm ve savcılık incelemesinden sonra çekte imza sahtekarlığı olmadığı ortaya çıktı, bu sebepten bütün işlerimiz aksadı ve çeklerimiz yazıldı. Ticari itibarımız zedelendi kredilerimiz iptal oldu.

Bankadan şikayetçiyim! Daha önce konu ile ilgili şikayetimi Şikayetvar aracılığı ile paylaşmıştım ancak herhangi bir çözümleme olmamasından dolayı, konuyu tekrar paylaşmak zorunda kaldım.

Şikayet no: 2612074
Bankanın zararlarımızı karşılamasını arz ederim...

Mustafa 1.788 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Eylül 2014

    Ne zaman halledecekler çekim ile icra işlemi yapamıyorum çeki kağıt parçası yaptılar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön