Yapı Kredi Bankası Esnek Hesaptan Para Çekilmiş!

Enes A. |

13.10.15 tarihinde internetten çektiğim krediyi öğrenmek istiyordum girdim benden kart numarasını istedi yazdım şifre gönderdi bana kimseyle paylaşmayın diye. Bende şifreyi yazdım yani göremedim başka bir işlem gerçekleşmedi mesajda da işyeri Turkcell 180 TL diyor. Aradım anlattım esnek hesabından 180 TL çekilmiş birine TL yüklemesi yapılmış. Hiçbir şeyden haberim yok yani olay bu yanıltıldım gibi bir şey anlamadığım konu esnek hesap limiti zaten 250 TL neden 180. TL gitmişte 200 veya 250 gitmemiş demin dilekçede bulundum sonuç ne çıkar bilmiyorum çok sıkıcı banka 2200 TL borcum kaldı vereceğim ve bir daha da asla o bankayla işim olmaz. Yazık günah kardeşim zaten 1 milyara çalışıyoruz onu da bankaya mı yatıralım?

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  12:23

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.