08 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap ve Faiz Tahakkuk Kesintisi!

Bankanızın maaş müşterisiyim ve her ayın 5 inde maaş almaktayım. Bankanızdan kullanmış olduğum ihtiyaç kredisi ödeme gününü, ayın 5 inde maaş aldığımı üzerine basarak (sanki sistemde görünmüyormuş gibi) söylediğim halde ayın 30'u olarak belirlendikten sonra bir de esnek hesap tanımladınız.

10 ay boyunca yapılan kesintiler toplamı ödediğim 1 aylık taksit tutarından daha fazla. Bugün şubenizden esnek hesabımı kapatmak için dilekçe verdiğimde 8 tl daha kesileceğini söylediler. Bugünden sonra bankanızdan maaşımı çekmek dışında hiçbir işlem yapmayacağımı belirterek yapılan kesintilerin haklılığını (!) araştırıp gerekli mercilere başvurumu yapacağım.

Selim 770 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön