28 Nisan 2016

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Açılmış!

Hiç kullanmadığım mailimi açtığımda Yapı Kredi denilen bankanın şöyle bir mailini gördüm:

Sayın s... ... , Mayıs 2016 itibariyle, basılı gönderilen Esnek Hesap için gönderi basına posta maliyeti kadar 1.40 TL ücret, takip eden ay hesap yansıtılarak mevcut hesaptan tahsil edilecektir. Ücretsiz e-hesap özeti talimatını şubesi, 444 0 444 Telefon Bankacılığı veya şubelerimizden verebilirsiniz. E-hesap özeti talimatı verdiğinizde, esnek Hesap dönem borcu oluşması halinde basılı olarak gönderilen hesap durdurularak, e-posta adresinize ücretsiz gönderim yapılacaktır.

Yani sizin bu mu bankacılık anlayışınız, zorla savcılığa gidin mi? Bankanızla hiçbir ilişiğim yok benim, bu esnek hesap nedir kardeşim? Ben bir üniversitede Doçentim siz insanları saf yerine mi koyuyorsunuz? Sizi Rektörlük, valilik her yere şikayet edeceğim.

Sinem 290 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Nisan 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön