Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap Açılmış!

Sinem A. |

Hiç kullanmadığım mailimi açtığımda Yapı Kredi denilen bankanın şöyle bir mailini gördüm:

Sayın s... ... , Mayıs 2016 itibariyle, basılı gönderilen Esnek Hesap için gönderi basına posta maliyeti kadar 1.40 TL ücret, takip eden ay hesap yansıtılarak mevcut hesaptan tahsil edilecektir. Ücretsiz e-hesap özeti talimatını şubesi, 444 0 444 Telefon Bankacılığı veya şubelerimizden verebilirsiniz. E-hesap özeti talimatı verdiğinizde, esnek Hesap dönem borcu oluşması halinde basılı olarak gönderilen hesap durdurularak, e-posta adresinize ücretsiz gönderim yapılacaktır.

Yani sizin bu mu bankacılık anlayışınız, zorla savcılığa gidin mi? Bankanızla hiçbir ilişiğim yok benim, bu esnek hesap nedir kardeşim? Ben bir üniversitede Doçentim siz insanları saf yerine mi koyuyorsunuz? Sizi Rektörlük, valilik her yere şikayet edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  09:16

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.