18 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap!

Yapı kredi bankasından kredi kullandım ve kredi alırken bana istememe rağmen 4677057 nolu esnek hesap açıldı ben itiraz ederek istemedim çevremde sorun yaşayan insanlarda kesinlikle açtırma dediler ama işlemi yapan bayan kesinlikle öyle para istenmez esnek hesap açtı bu ay itibari ile kredimle alakasız olarak 375 tl civarı bir tutar ödemem için bana hesap bildirim cetveli yollandı ve bu uygulamayı yapı kredi gibi bir bankaya yakıştıramadım. Hiç bir ürün alınmadan yapılan bu bakiyenin tarafıma iadesini istiyorum.

Metin 208 Okunma

Cevaplar

  • Metin02 Mayıs 2013

    iki farklı konuda şikayetim olmasına ragmen bir tanesine cevap verilmiş ve konu tek bir kart aidatı olarak cevaplanmış esnek hesap adı altında işlem masrafı olarak talep edilen bedel için cevap verilmemiş..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1749497 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Metin20 Nisan 2013

    04677057 müşteri nolu kredi kartıma 60 tl tutarında üyelik aidatı adı altında tutar yansıtılmıştır 300 tl limit verdikleri kartın 60 tl tutarındaki üyelik bedeli bu denli büyük bir bankaya gerçekten çok yakışıyor çalışmakta olduğum yapı kredi bankasıyla bundan sonra hiç bir şekilde çalışmıyacam ve kullandığın kartlarımı kapatmak istiyorum 60 tl tutarındaki üyelik bedeli adı altında istenen tutarında tarafıma iadesini istiyorum. esnek hesap zırvalıklarından aldıkları haksız kazanç ve tutar içinde ayrıca hukuki süreci başlatacam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön