Yapı Kredi Bankası Esnek Hesaba Uygulanan Hesap İşletim Ücreti Kesintisi.

Caner S. |

Yapı Kredi Bankasında esnek hesap kullanmaktayım (kredili mevduat hesabı). Hesabıma eksi bakiyeyi tamamlamak için para gönderdim fakat banka 57 TL kadar Hesap isletim ücreti kesmiş. Ki bu hesap eksi para ödenene kadar faiz işleyen bir hesap.

Normal hesap olsa anlaşılır ama faiz işleyen bir hesaba bu komisyonun kesilmesi akla mantığa sığmıyor. Müşteri hizmetlerini 2 defa aradım bana iade edemeyeceklerini, hesabı kapatmak istediğimi söyleyince, bu defa da hesabımın bulunduğu şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Ancak mesleğim gereği mesai saatleri içerisinde şubeye gitmem çok zor.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  15:27

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 10/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • 10 Şubat
  11:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş