Yapı Kredi Bankası Emeklilere 300 TL Puan Sözü İle Yaşlı İnsanlar Oyalanıyor.

Yiğit Ö. |

Detayda bilgileri yer alan annemi temsilen oğlu olarak bu şikayeti paylaşıyorum. Yapı Kredi'nin emekli maaşını taşıyan kullanıcılara 300 TL puan kampanyasına annem ve babam için başvurduk. Yaklaşık 2 aylık süreçte ailem maaşlarını almaya başlamasına karşın, babamın kredi kartına yatan puana rağmen, annem için bir puan kazanımı söz konusu olmamıştır.

Kendisine kredi kartı çıkarılmasını istemediğimiz için puanın banka kartına yatacağı söylenmiştir. Buna karşın gerek çağrı merkezi (ki temsilciye ulaşabilene aşk olsun) gerek ise şube yetkilileri, bu aralar yatacak, gelecek ay yatacak, kesin yatar, biz göremiyoruz gibi sözlerle 2 aydan fazla süredir bizi oyalamaktadır. Açıkçası bankaların yaşlı insanları bu şekilde uğraştırmaları hiç hoş değil. Konuyla ilgili Yapı Kredi'yi çözüm önerisine davet ediyorum, aksi halde ailecek bu bankaya güvenimiz kalmayacaktır.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  10:23

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.