26 Mayıs

Yapı Kredi Bankası Eksik Worldpuan Gönderdi.

18 Mayıs tarihinde Yapı Kredi Bankası'nın yapmış olduğu 19 Mayıs kampanyasına katılım sağladım ve üç defa 100 TL üzeri alışveriş yaparak 5+10+15 TL, yani toplamda 30 TL Worldpuan kazanımına hak kazandım. Fakat banka bana sadece 15 TL Worldpuan iletti. Sebebi ise şu şekilde belirtilmektedir: "kampanya detaylarında bulunan kısımda 'World üye iş yerlerinden alışveriş yapılmalı' ibaresi yer almaktadır. "Fabrika" adlı marka World üye iş yeri değildir. "

Burada bankanın durumunu anlamak ile birlikte çelişkiye düşmektedirler. World üye iş yeri olmayan bir iş yerinden normalde puan kazanamam gerek fakat ekte göreceğiniz gibi 26 Worldpuan kazanımı sağlamış bulunmaktayım. Burada kelime oyunları ile müşterilerini mağdur etmektedirler. Ekran görüntüsünü ekte bulabilirsiniz. Puanlarımın bana iletilmesini talep ediyorum. Ayrıca konu BDDK'ya iletilmiştir ve takibi sağlanmaktadır.

Arda 359 Okunma

Cevaplar

 • Arda 14 Eylül

  Bugün 14 Eylül. YapıKredi hala aynı YapıKredi. Çözüme dair bir şey yok. Hep müşteriyi suçluyorlar + geri dönüş asla yapılmıyor.

 • Arda 01 Haziran

  Aradan 1 hafta geçti. Herhangi bir çözüm sunulamadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir şekilde bir çözümü olmadığı söylendi. Otomatik cevap vermekle olmuyor bankacılık. Güven meselesi bu! Diğer bankalar yorum aldıkları anda müşterilerini arayarak çözüm sunuyorlar.

 • Arda 26 Mayıs

  Müşteri Hizmetleri ile 4 defa görüştüm. Çözüm sunamayacaklarini ilettiler. Daha doğrusu yardımcı bile olmadılar. Kendi bildiginizi okuyorsunuz. BDDK en mantıklı çözüm olacak. Müşterileriniz ile ilgilenmiyorsunuz. Var olan WordPuanlarimi kullanıp kendi kartımı ve aileminkileri kapatacağım. Rezil bir durum gerçekten.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Mayıs

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön