Yapı Kredi Bankası Eko Kredi Kartımla Bilgim Dışında Alışveriş Yapılmış.

Onur Ç. |

24.07.2016 tarihinde gece 4.11'de başlayarak 5 saniye arayla 13 farklı işlem farklı ABD eyaletlerinde kredi kartımla bilgim dışında 1652.54TL'lik 13 işlem yapıldığını tespit ettim. Hemen 444 0 444'ü arayarak durumu belirttim ve kartımı iptal ettirdim. Müşteri temsilcisi bilgim dışında alınan ödemenin iptali için dilekçe yazmamı ve dilekçemi 02****'a fakslamamı söyledi. Dilekçe yazıp bu numaraya faksladım. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ç.
  31 Temmuz
  02:35

  Yapı kredi tarafından kesinlikle ne arandım ne de bir bilgi verildi tarafıma ben her gün aramama rağmen 6 gündür inceleniyor dan başka hiçbir kelam söylemiyorlar bu süre zarfinda calinti bilgilerimla Facebook dan yapılan harcamalara kendi imkanlarimla ulaşarak durumumu izah ettiğimde Facebook 3 saat sonra cavap gönderdi cevapda evet bu harcamalar dolandırıcılık la yapildiği anlasiliyor ve hepsini iade ediyor Facebook 258 TL'lik calinarak yapılan harcamaların lakin olay basladığı anda yapıkrediyi aramama rağmen daha provizyonda olan işlemleri iptal edemiyor yapıkredi sizin bankacılık anlayışınız hirsizlarin ekmeğine yağ sürüyor yapıkredi.

 • 25 Temmuz
  09:25

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.