04 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Ek Kartımı Bir Aydır Teslim Alamıyorum!

Bir ay önce babamın benim adıma başvuru yaptığı ek kartımı yapı kredinin anlaşmalı olduğu kurye şirketinin başarısızlığından ötürü teslim alamıyorum. Evime ilk kez geldiklerinde belirttikleri saatte uyanık ve kapıya yakın olmama rağmen zile basılıp ulaşılamadığı gibi doğruluktan uzak bir bilgi verildi. Sonrasında bankanın verdiği bilgiye göre çok kez gelinmiş ama hiç bir bildiri veyahut iz yok.

Bu sıkıntılı süreçten ötürü kartı şirkete teslim olarak yönlendirdim ama bu sefer de kart sahibi gerekiyormuş. Bana lütfen açıklar mısınız; birebir aynı numaralı ana karta sahip biri nasıl olur da kartı teslim alamaz. Kartı almak için sizin peşinizden koşmak mı zorundayız? Lütfen bu sorunu çözün.

Buğra 37 Okunma

Cevaplar

  • Buğra12 Nisan 2013

    Gelen maile göre asıl kart sahibinin aramasını istemişsiniz. Sorun benim ya da babamın araması değil, sizin çalıştığınız '' Aktif '' isimli firmanın koşulları yerine getirmemesi ve eksik hizmet sunması. Yaklaşık 10 gün önce belirlediğimiz adrese acil olarak teslim edilmesini istedik ama herhangi bir aktivite göremiyoruz. 1 ayı geçti ve hâlâ kartı teslim alamadım. Sizin hizmet anlayışını anlamak mümkün değil. Bu arada yeniden arayıp müşteri hizmetleri hattınızda 10-15 dakika sıra beklemeyi de düşünmüyorum. Son aramamızda gereken bilgileri verdik, artık gerisi sizin '' sihirli '' ellerinize kalıyor...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1723606 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön